Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1

Haberler

  • Ankara mağazamız Siteler de hizmetinizde ...
  • İstanbul Mağazamız Dudullu'da hizmetinizde ...
  • 2016 KAPISH yeni modellerimizin yer aldığı kataloğumuzu incelediniz mi ?...
  • İntermob 2015 fuarında göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.
Hakkımızda
1990 yılında başlayan ahşapla uğraşımız, ilerleyen zamanda ahşabın doğallığını ve sıcaklığını keşfetmekle daha bir bağlılığa dönüştü. 2006 yılına kadar olan sürede ahşaptan imal ürünlerin yer aldığı birçok yurt içi ve yurt dışı projeye imza attık.

2006 yılında ulaştığımız noktada ahşap konusundaki tecrübemizi tek bir saha üzerinde yoğunlaştırmamız gerektiğine karar verdik. Ve tamamı masif ahşap kapının seri üretimine başladık.

KAPI:SH olarak her geçen gün büyümeye ve gelişmeye iş ortaklarımızın beğeni ve takdirleriyle devam ediyoruz. Ahşabın doğal güzelliği ve sıcaklığını, sorunsuz bir şekilde, en ince detaylarına kadar çözerek uluslararası standartlara uygun kapı üretiyoruz.
Paydaşlarımıza katma değer üretmek için, günümüz teknolojisini kullanarak ve tecrübelerimiz ile birleştirerek; gerekli alt yapı ve tesise sahip olmayan ahşap ve kapı imalatçılarına, işlerinde kolaylık ve ekonomik fayda sağlayacak üretimi yapmak ve iş hacimlerini genişletmektir.
Yakın gelecekte ahşap ve kapı sektöründe yeni imalat yapılanmalarına önder olmak, uzun vadede ise bunun genişlemesi ve sürekliliğinin sağlanmasında önemli bir aktör haline gelmek; Sosyal sorumlulklarını bilen ve yerine getiren kurum olmaktır.